Gijs van der Sluis fauteuil no. 30 damesmodel
Artikelnummer: FAUT-26-088Haal een prachtig stuk Nederlands design geschiedenis in huis met deze volledig gerestaureerde fauteuil Model No. 30, ontworpen door Gijs van der Sluis in de jaren zestig.
Dit specifieke model, met vakmanschap geproduceerd door Van der Sluis meubelen in Culemborg, staat bekend als het lagere "dames" model. Dankzij de compacte en uitgebalanceerde proporties biedt de stoel een actieve en toch heerlijk ontspannen zit.
Met een totale hoogte van 80 centimeter, een comfortabele zithoogte van 39,5 centimeter, een breedte van 70 centimeter (zitbreedte 55 cm) en een diepte van 70 centimeter (zitdiepte 50 cm) past deze designklassieker feilloos in elk modern of vintage interieur.
Het minimalistische ontwerp is een schoolvoorbeeld van Nederlands mid-century modern design. Het strakke, zwart gelakte frame vormt een schitterend grafisch contrast met de warme, teakhouten armleggers die de stoel een karakteristieke, organische touch geven.
Deze fauteuil verkeert bovendien in absolute topstaat; tijdens de grondige restauratie is het complete binnenwerk vernieuwd, waardoor het legendarische comfort weer decennia is gegarandeerd.
Als kroon op het werk is de stoel prachtig nieuw gestoffeerd met een hoogwaardige wolmix van de gerenommeerde leverancier Oniro.
De zachtblauwe tint geeft het meubel een frisse en serene uitstraling. De zware kwaliteit van deze meubelstof zorgt daarnaast voor een tijdloze, rijke woluitstraling die warm en behaaglijk oogt. Een unieke kans voor wie houdt van puur Nederlands vakmanschap, comfort en duurzame elegantie in een iconisch jasje.
Gratis bezorging.
Voor de genoemde prijs bezorgen we dit pronkstuk graag bij je thuis in NL zonder extra kosten!
Bezorgen in België kan ook voor slechts € 50,- .
Worldwide Delivery on request possible.
Land van herkomst: Nederland
Fabrikant van der Sluis meubelen Culemborg
Designer: Gijs van der Sluis
Model: No. 30
Periode: jaren '60
Hoogte: 80 cm
Zithoogte: 39.5 cm
Breedte: 70 cm
Zitbreedte: 55 cm
Diepte: 70 cm
Zitdiepte: 50 cm
Aangeboden word hier enkel het lage dames model
Zelf afhalen of gratis laten bezorgen?
Op afspraak is dit meubel ook zelf op te halen vanaf ons warehouse in Oss, maar we kunnen deze ook gratis bezorgen binnen Nederland (m.u.v. de waddeneilanden).
Nieuw is dat we ook in België bezorgen, dit tegen een vergoeding van € 50,00.
Also World wide delivery on request possible.
We bezorgen de meubels binnen 14 dagen op afspraak, we nemen contact met je op na bestelling van het meubel.
In het opmerkingen vak bij de bestelling kun je al aangeven welke dag / dagen jouw voorkeur heeft.
We zullen altijd proberen bezorgingen zoveel mogelijk te combineren.
Zie hiervoor tevens de bezorgvoorwaarden.
Maak je keuze in de keuzelijst bovenaan deze pagina
Ook leuk?! Geselecteerd door onze stylisten!
Martin Visser voor Spectrum SZ67 fauteuil herenmodelMartin Visser voor Spectrum SZ63 fauteuil herenmodel
€ 950,00
Martin Visser voor Spectrum SZ66 fauteuil damesmodelMartin Visser voor Spectrum SZ63 fauteuil damesmodel
€ 950,00
Gijs van der Sluis fauteuil no. 30 herenmodelGijs van der Sluis fauteuil no. 30 herenmodel
€ 795,00